Harry Potter Magical Wand Cassie's lovely books: Waiting on wednesday (40)

8. ledna 2014

Waiting on wednesday (40)


Jde o týdenní meme pořádané Breaking the spine. Cílem je uvěřejnit knihy, které si chceme přečíst / koupit.

7896527

After serving out a year of hard labor in the salt mines of Endovier for her crimes, 18-year-old assassin Celaena Sardothien is dragged before the Crown Prince. Prince Dorian offers her her freedom on one condition: she must act as his champion in a competition to find a new royal assassin. Her opponents are men-thieves and assassins and warriors from across the empire, each sponsored by a member of the king's council. If she beats her opponents in a series of eliminations, she'll serve the kingdom for three years and then be granted her freedom. 

Celaena finds her training sessions with the captain of the guard, Westfall, challenging and exhilirating. But she's bored stiff by court life. Things get a little more interesting when the prince starts to show interest in her... but it's the gruff Captain Westfall who seems to understand her best. 

Then one of the other contestants turns up dead... quickly followed by another. 

Can Celaena figure out who the killer is before she becomes a victim? As the young assassin investigates, her search leads her to discover a greater destiny than she could possibly have imagined.

Assassin, kick-ass hlavní hrdinka, .. dobré hodnocení. Vážně se na ní těším :D

8 komentářů:

 1. Knížka má krásnou obálku! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Celkem jo :D Sice se mi asi paperback líbí o trochu více a to i dvojka v hardcoveru, ale jo .. je povedená :D

   Vymazat
 2. Nádherná obálka. :) Vájde kniha někdy u nás?? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím jsem o jejím vydání neslyšela. A osobně si nemyslím, že by se i v blízké době plánovalo vzhledem k tomu, že zatím i v aj vyšly jenom první dva díly společně s pár novelami, třetí má vyjít v roce 2014 a dohromady jich má být až 6. :))

   Vymazat
 3. Tuhle knížku si chci přečíst, tak doufám, že někdy vyjde i u nás. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to doufám. Ráda bych slyšela tvůj názor! Jak už jsem ale řekla v předešlé odpovědi, nemyslím si, že je nějaká šance že v blízkých rocích vyjde u nás. :)

   Vymazat
 4. Obálka je povedená, akorát mi přijde, že má ta holka trochu divný oči.. :D ale to pozadí je fakt povedený :3 že by další položka i na můj wishlist? :D ale nejdřív Archieved (snad jsem to nezkomolila), hezky popořádku :D už jsem někdy říkala, jak ti ti tvoje anglické knihy závidím? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jo, teď jsem si těch očí taky všimla .. ale jak se tak na ně dívám .. spíš mě začíná zarážet to obočí :D Rozhodně si ji dej do TBR! :D Jenom malinko .. je to The Archived, máš tam jenom e navíc :D Ne, neříkala :DD

   Vymazat

Za každý komentář budu jen ráda :) Pokusím se odpovědět na všechny :)

“We read to know that we are not alone”