Harry Potter Magical Wand Cassie's lovely books: Waiting on wednesday (9)

3. dubna 2013

Waiting on wednesday (9)Jde o týdenní meme pořádané Breaking the spine. Cílem je uvěřejnit knihy, které si chceme přečíst / koupit.

The Duff: Designated Ugly Fat Friend

Sedmnáctiletá Bianca Piperová je cynická a loajální a nemyslí si, že je nejkrásnější ze všech jejích kamarádek. Také je moc chytrá na to, aby propadla kouzlu školního sukničkáře  Wesleyho Rushe. Ve skutečnosti ho Bianca nenávidí. A když jí dá přezdívku DUFF, tak mu vychrstne colu do tváře.
Ale věci doma nejsou tak dobré a Bianca nutně potřebuje rozptýlení. Skončí to líbáním Wesleyho. A co hůř, jí se to líbí. A jelikož touží po úniku, vrhne se s Wesleym do blízkého vztahu nepřátelé s výhodami. Dokud se vše ještě nezhorší. Ukáže se, že Wesley není vůbec hrozný posluchač a jeho život taky není úplná pohádka. Najednou si Bianca s absolutním zděšením uvědomí, že se zamilovala do kluka, o kterém si myslela, že nenávidí víc, než kohokoli.
Nakonec si Bianca, díky tomuhle uvědomění, začíná vidět jak nezdravá její cesta s vypořádáním se s jejími problémy byla, a nachází cestu jak se s nimi vyrovnat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý komentář budu jen ráda :) Pokusím se odpovědět na všechny :)

“We read to know that we are not alone”